Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) засновано 1946 року.

Організація навчально-виховного процесу здійснюється на угорській мові та  спрямована на виконання  Державного стандарту Базового компоненту дошкільної освіти і забезпечується виконанням освітніх програм:

·               Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 09.12.2011 р. №1/11- 11601);

·               Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наказ Міністерства освіти і науки від 23.11.2010 р. №1111).

Кабінет завідувача обладнано комп’ютером. Адміністрація ДНЗ піклується про збереження та покращення матеріально-технічної бази для забезпечення повноцінного функціонування дошкільного закладу.

Будівля  знаходиться у пристосованому одноповерховому приміщенні,  має загальну площу 378 м2.  У 2014 році відкрито додаткову третю групу дітей дошкільного віку.

Предметно-розвивальне середовище групових приміщень, оформлення кабінету, залу, коридорів є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам. У коридорах закладу є інформаційні стенди «Дошкільнятко», «Малятко-здоров’ятко», «Профспілковий вісник». Усі стенди - дієві, інформація на них оновлюється відповідно до потреби.

Площа території дошкільного закладу складає  0.3 га. На території розмішено 3 ігрових майданчика, 3/4 площі яких вкриті травою, що забезпечує комфортне перебування дітей влітку. На ігрових майданчиках є тіньові навіси,  пісочниці, лавки для відпочинку, гойдалки.

Озелененню приділяється велика увага.  Щороку висаджуються нові дерева та кущі по периметру будівлі та на ігрових майданчиках, квіти на квітниках. Проводиться робота з благоустрою та ландшафтного дизайну території дошкільного закладу: біля центрального входу , оформлено «казкову галявину».